عایق صوتی | آکوستیک | عایق صدا

افزودن به پسندها
شماره تماس 66381323-66381789
تاریخ انتشار ۱۳۹۵-۰۳-۲۴
ایجادشده توسط

توضیحات

 مجموعه هارمونیک در سال 1392 تاسیس و تا به امروز مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن هیاهوی امروزی و نا آلایندگی های صوتی فراوان در کلان شهرها و نیاز روزافزون جامعه به خصوص بخش ساختمانی به عایق صدا ( آکوستیک ) فعالیت خود را آغاز نموده است. لازم به ذکر است که زیبایی محصولات یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه می باشد که به لطف خداوند تا کنون موفق به طراحی زیباترین پنل های عایق آکوستیک در ایران با کارایی نامبرده شده ایم. این مجموعه که تنها شرکت تولید کننده پنل های آکوستیک در ایران می باشد موفق به تولید انواع پنل ها و قطعات اسفنجی مورد نیاز سینماها، استودیوی ضبط صدا و سالن های کنفرانس شده است.


آکوستیک چیست؟

علوم مربوط به صدا و شنوایی را در اصطلاح اکوستیک ( Acoustic ) می نامند. به طور کلی علمی که به تولید و چگونگی انتقال امواج صدا در محیط های گوناگون می پردازد و پدیده های بازتاب، شکست، پخشایی و جذب آنها را در ساختمانها؛ تالارها، اتاق ها و استودیوها بررسی می کند، اکوستیک نام دارد. علم آکوستیک دارای شاخه های بسیار زیادی از جمله : آکوستیک ساختمان و سالن ها، آکوستیک هوایی، آکوستیک موسیقی، آکوستیک زیر آبی، آکوستیک ناخطی، آکوستیک شنوایی و فیزیولوژی، آکوستیک مولکولی و … می باشد.
هدف اصلی آکوستیک از بین بردن صداهای زائد و مزاحم ( نویز ) در سالن ها و ساختمان ها و ایزوله سازی صوتی سالن و ساختمان و ساختن فضای مرده برای ضبط در استودیوها می باشد.
اکوستیک در ایران
در ایران رشته ای مستقل به نام اکوستیک در دانشگاه ها موجود نمی‌باشد. ولی در رشته هایی مثل فیزیک، معماری، تئاتر و موسیقی به طور مختصر و به صورت تنها چند واحد درسی به این دانش پرداخته می‌ِشود. از میان تمامی زیر شاخه‌های این رشته در ایران تنها اکوستیک ساختمانی و اکوستیک موسیقی توسط اشخاص و شرکت ها و برخی سازمان ها دنبال شده و مورد بررسی قرار گرفته است.

موقعیت

نواب, تهران, تهران
اتوبان نواب - قبل از تونل توحید - مجتمع تجاری اداری شاهین - طبقه اول3

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 3897
نمایش داده شده: 369
انقضا: ۱۳۹۷-۰۳-۱۸
×
جستجوی آگهی ها
×