شماره تماس تلفن: 09174544566
تاریخ انتشار ۱۳۹۴-۱۲-۱۷
ایجادشده توسط

توضیحات

شرکت عایق بلوک مبنا صنعت به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بلوک های دیواری عایق و سبک در جنوب کشور فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکت های تحت پوشش احرار فارس در استان فارس شروع کرد.

شرکت عایق بلوک مبنا صنعت با توجه به فعالیت های گسترده صنعت ساختمان و اهمیت مباحث 18 و 19 مقررات ملی ساختمان در خصوص صرفه جویی انرژی و سبک سازی ساختمان تولید انواع بلوک های دیواری سبک پوکه ای، لیکا و بلوک های دیواری عایق پرلکس و بر اساس پروانه بهره برداری صادره از سازمان صنایع و معادن استان فارس یکی از شرکت های مطرح در صنعت ساختمان در ایران و به خصوص جنوب کشور می باشد.

تولیدات این شرکت در پروژه های مختلف بخش خصوصی و دولتی در استانهای فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد هرمزگان، خوزستان، تهران، همدان، خراسان و ... مورد استفاده و تأئید قرار گرفته است.

بلوک های بتنی سبک تولیدی این شرکت ( پرلکس فارس ) تمامی خواسته های فوق را تأمین نموده و این شرکت تاکنون با انجام به موقع تمامی تعهدات خود به مشتریان محترم، آماده ارائه تولیدات خود به انبوه سازان، پیمانکاران و کلیه دست اندرکاران صنعت ساختمان کشور با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

موقعیت

فارس

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2521
نمایش داده شده: 291
انقضا: ۱۳۹۷-۰۳-۳۱
×
جستجوی آگهی ها
×