انجام آزمایش خاک با اخذ تاییدیه نظام مهندسی و مدیریت بحران

افزودن به پسندها
شماره تماس 66006611
09128456299
http://www.tsziggurat.com/
تاریخ انتشار ۱۳۹۴-۰۹-۰۸
ایجادشده توسط

توضیحات

شركت مهندسین مشاور تدبیر سازه زیگورات با بهره گیری از نیروهای مجرب و با سابقه و فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر داخلی که سالها در زمینه های گوناگون مهندسی ژئوتکنیک، دارای تجربه و فعالیت حرفه‌ای می‌باشند و با فراهم نمودن تجهیزات و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب تاسیس شده است. این شرکت توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و راه اندازی آزمایشگاه مرکزی مجهز و مدرن و به‌کارگیری ماشین آلات حفاری مناسب و پیشرفته، مطالعات ژئوتکنیک متعددی را انجام داده و رضایت کارفرمایان محترم را جلب نماید.
این شرکت با اتکا بر تخصص و تجربه، شناخت نیازها و توانمندی های جامعه مهندسی و استفاده از دستاوردهای حرفه ای جدید و تاکید بر نوآوری در ارائه خدمات آزمایشگاهی و خدمات مهندسی ژئوتکنیک، خط مشی خود را مبتنی بر تلاش برای جلب رضایت کارفرمایان ، تعهد به اخلاق حرفه‌ای و ارتقاء مستمر دانش و توانمندی تخصصی تعریف نموده است.
این شرکت، دارای پروانه اشتغال به کار حقوقی پایه 2 در زمینه خدمات آزمایشگاهی ژئوتکنیک از وزارت راه و شهرسازی بوده و در حال اخذ رتبه 3 خدمات مشاوره در تخصص ژئوتکنیک از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می‌باشد.
این شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه‌های زیر می‌باشد :
- مطالعات ژئوتکنیک و مکانیک خاک
- مطالعات ژئوفیزیک و تعیین مقاومت الکتریکی خاک
- مطالعات زمین شناسی و زلزله خیزی
- طراحی و نظارت پروژه های خاکی
- خدمات کنترل کیفی جوش
- خدمات کنترل کیفی بتن

موقعیت

تهران, تهران
ستارخان- خیابان شادمهر- خیابان زینلیان- کوچه خورشید- بن بست گلسار- پلاک 6

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1439
نمایش داده شده: 272
انقضا: ۱۳۹۷-۰۳-۲۰
×
جستجوی آگهی ها
×